Zabiłeś pierwszy raz mając jeszcze mleko pod nosem. Czemu? Bo tamten palant miał więcej niż ty a to ci się wybitnie nie podobało. Teraz masz już swoje lata i spore doświadczenie w handlu prochami, zabójstwach na zlecenie i różnych przekrętach. Czemu trafiłeś tutaj? W stolicy ciężko się wybić nowemu. Może dlatego że gang do którego należałeś okazał się za słaby? Może dlatego że ledwo uszedłeś z życiem z ostatniej walki i to tylko dlatego że użyłeś wszystkich brudnych sztuczek jakie znałeś? A może po prostu znudziło ci się wieczne odgrywanie popychadła i chcesz zarobić więcej? Właściwie powody są nieważne. Ważne jest jedynie to iż tu możesz się nachapać likwidując paru frajerów. Żyj bogato i nie daj żyć konkurencji. To miasto będzie kiedyś twoje.
1 Brudna sztuczka
Przegrywasz często, nie wiesz jak to zmienić? Ta umiejętność pomoże Tobie. Gdy nie masz już siły walczyć a przeciwnik stoi nad Tobą i w triumfalnym geście wznosi broń, aby zadać ostateczne ciosy zwycięskie, Twój mózg podświadomie wyuczony daje impulsy do rąk, które łapią to co się tylko znajduje w ich pobliżu i ciskają w kierunku głowy agresora. Piasek, maź nieważne – ważna jest tylko obrona. Przeciwnik częściowo zamroczony lub oślepiony na oślep zadaje ciosy, które nie zawsze dochodzą celu.
2 Ekspert od dragów
Każdy ma swoje dobre i złe dni. Idąc w stronę kliniki zawsze na swojej drodze spotykasz kilku uzależnionych delikwentów. Dzięki tej umiejętności jesteś w stanie w drodze dedukcji i rozmowy z nim dojść do tego jak i po czym się uzależnił. Bardzo prosta i przydatna rzecz.
3 Oszust
Matactwo to chyba najlepsze określenie dla tego, czego właśnie próbujesz się nauczyć. Po wnikliwym szkoleniu, jakiemu sam poddajesz swoje zdolności zarówno manualne jak i grafologiczne będziesz potrafił zapłacić w sklepie fałszywymi pieniędzmi.
4 Ucieczkolog
Od dziecka miałeś tendencje do robienia z ludzi idiotów, jakby twój umysł tylko na to był nastawiony. Potrafisz zrobić w balona nawet największego geniusza. A skoro żaden ze strażników dzielnicy więziennej geniuszem nie jest… możesz praktycznie bez kłopotu wyjść sobie na spacerek na siusiu, albo i na stałe.